Projektowanie, Konsulting i Doradztwo techniczne

Partner godny zaufania
Co zyskasz, jeśli powierzysz nam swój problem:

  • projekt technologiczny, koncepcje programowo przestrzenne;
  • funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń;
  • koncepcje dla obiektów o szerokim spektrum użyteczności: motoryzacyjnych, przemysłowych, handlowych, hotelowych, gastronomicznych i wielu innych;
  • projekty spełniający założenia inwestora oraz wymagania przepisów i norm;
  • dokumentację techniczną sporządzoną ze szczególną starannością.

Doświadczenie od lat
Przygotujemy koncepcje programowo-przestrzenne i projekty obiektów

Doświadczenie zobowiązuje, dlatego z najwyższą starannością i precyzją podchodzimy do tworzenia każdego projektu na każdym jego etapie. Spełniamy założenia inwestora przy uwzględnieniu obowiązujących norm. Wykonamy dla Państwa projekt zarówno funkcjonalnej i bezpiecznej stacji benzynowej, projekt nowoczesnego hotelu, stylowej restauracji czy kawiarni. Realizujemy zlecenia na obiekty handlowe, weterynaryjne, przemysłowe, użyteczności publicznej czy służby zdrowia – możliwości są niemalże nieograniczone.

Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy liczne projekty obiektów o różnym przeznaczeniu. W naszej pracy mamy okazję współtworzyć ciekawe realizacje jak np. przebudowa ogrodu zoologicznego, centrum konserwacji zabytków, zakłady produkcyjne i usługowe z różnych branż.

Cechuje nas zaangażowanie i sumienność, którą wkładamy w każdy zlecony projekt. Precyzyjne i dokładne opracowanie pozwala sprostać wymaganiom i potrzebom Klienta, a wszelkie nasze realizacje są zgodne z obowiązującymi przepisami, normami i standardami. Nasi Klienci doceniają fachową poradę i możliwość konsultacji, która pomaga im uniknąć wielu problemów technicznych przy realizacji inwestycji.

Krzysztof Karol Grymuza

Właściciel

Bio
Krzysztof Karol Grymuza

Magister Inżynier, Absolwent Politechniki Lubelskiej. Swoje doświadczenie zawodowe nabył jako Inspektor i Specjalista ds. Projektowych w Dziale Wdrożeń i Projektów w Kopalni Węgla w Bogdance.  Pracował również w CEO (G-a Sp. z o.o.) prowadząc szkolenia i prezentacje z zastosowania innowacyjnych materiałów budowlanych i instalacyjnych, wdrażając na rynek nowoczesne materiały i wykonując remonty z ich zastosowaniem.

W latach 2012 – 2019 Wykładowca akademicki na kierunkach Architektura i Gospodarka Przestrzenna na WSPA w Lublinie. Pełnił również funkcję Prodziekana Kierunku Gospodarka Przestrzenna. W 2018 roku wyróżniony przez Społeczność Akademicką za swoją działalność dydaktyczną  i zaangażowanie w proces kształcenia.

Absolwent licznych kursów i szkoleń m.in. z zakresu Metodyki zarządzania projektami PRINCE2®, Sztucznej Inteligencji w biznesie, Animator Kreatywności, Trener Umiejętności Społecznej. W swojej pracy zawodowej korzysta z kompetencji technicznych, interpersonalnych oraz kreatywności, aby dzięki współpracy z Klientem tworzyć projekty spełniające zarówno oczekiwania inwestorów jak i standardy oraz normy.

Od 1991 roku Właściciel firmy Centrum Technologii. Na przestrzeni ponad 30 lat swojej działalności zrealizował projekty na zlecenie zarówno osób prywatnych, firm jak i Instytucji. Kluczem sukcesu Centrum Technologii jest precyzyjne, dokładne opracowanie projektu oraz wspomaganie inwestora na każdym etapie działań.

architek-image

Zobacz nasz spot

servicebox

Realizacje

Zapoznaj się z listą naszych realizacji.

servicebox

Referencje

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

servicebox

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług.

Znakomicie wykonane zlecenie

Dbamy o każdy szczegół

Jakość naszych projektów potwierdzają referencje otrzymane od zadowolonych klientów.

architek-image